Bayside Cove 7 Villa San Diego

San Diego
Bayside Cove 7 * San Diego
9.0 Schitterend
1 beoordeling

Bayside Cove 7 Villa San Diego

815 Santa Barbara Pl., San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
De 117 m² Bayside Cove 7 Villa San Diego ligt maar 300 m van het Belmont Park en lokt gasten met snorkelen en vissen in de omgeving.
Dit vakantiehuis bevindt zich op 2 km afstand van de Old Point Loma Lighthouse, evenals op circa 25-minuten loopafstand van Fiesta Island. Binnen een straal van 450 meter vindt u ook familiegelegenheden zoals Giant Dipper Roller Coaster. Bayside Cove 7 Villa bevindt zich vrij dicht bij Flowrider.
Deze woning beschikt over een badkamer met een douche. Er zijn ook een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.
De villa biedt een keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een koelkast en een oven om hun eigen maaltijd te bereiden. Starkeys BBQ biedt Amerikaanse gerechten en ligt op circa 6 minuten lopen verderop. De dichtstbijzijnde luchthaven is San Diego International, op 5 km van de villa in de Mission Beach wijk, en Santa Fe Depot treinstation is op circa 10 km afstand.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Eigen strand
  • Fitness/Gymzaal
  • Sportactiviteiten
  • Geen dieren toegestaan
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Bezienswaardigheden
  • Marina Village Conference Ctr - 2,3 km
  • SeaWorld San Diego - 2,6 km
  • Aladdin School of Casino Deal - 4,9 km
Luchthavens
  • Luchthaven San Diego International Airport - 12 km
Treinstations
  • San Diego Old Town Transportation Center - 6 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Internet toegang
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Eten

  • Droger

Sport en recreatie

  • Strandtoegang
  • Aquapark
  • Fitnesscentrum
  • Snorkelen
  • Golfbaan
  • Visserij

Diensten

  • Wasserij

Kamervoorzieningen

  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
Hoofdvoorzieningen
  • Eigen strand
  • Fitness/Gymzaal
  • Sportactiviteiten
  • Geen dieren toegestaan

Hotelbeleid

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 10:00
Licentienummer637571,STR-00626L
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Vrij 31 Jul
Za 1 Aug
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken